قوانین و سوالات متداول

۱- کلیه محصولات خریداری شده توسط اداره پست و شرکت های حمل و نقل ارسال می گردد.

۲- زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یک روز کاری می باشد و ارسال توسط اداره پست، پست پیشتاز ۲ تا ۴ روز کاری و پست سفارشی۷ تا ۱۴ روز کاری است.

۳- روش حمل توسط باربری (اتوبوس)، فقط برای خریدهای حجیم و یا ۴۰ عدد کتاب به بالا ارسال می شود. هزینه حمل تا باربری روی فاکتور دریافت می شود و هزینه باربری به صورت پس کرایه است یعنی در زمان تحویل مرسوله، که برای هر شهر متفاوت می باشد، توسط خریدار به باربری پرداخت می گردد.

۴- در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذکر شده که باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.
۵- در ماه پایانی سال (اسفند ماه) با توجه به حجم کاری بالا در فروشگاه و اداره پست، احتمال تاخیر در ارسال مرسولات وجود دارد.

۶- چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد

قوانین و سوالات متداول

۷- هزینه های پستی، هر سال با توجه به نرخهای اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می گردد

۸- با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض یا… برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد.

۹- برای خریدهای بیش از دو عدد از یک عنوان کتاب، قبل از اقدام به خرید هماهنگی های لازم را با بخش فروش انجام دهید (در غیر اینصورت فروشگاه مسئولیتی در برابر ارسال بیش از دو عنوان ندارد).

۱۰- خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از ۲۴ ساعت کنسل می شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال کتاب مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه کتاب یا کتابها تمام شده باشند به ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.

۱۱- کلیه قیمتها در سایت به روز هستند ولی چنانچه کتاب خریداری شده به چاپ مجدد رسیده باشد و ارسال برای خریدار از چاپ جدید باشد، در صورت تغییر قیمت چاپ جدید، قیمت جدید برای خریدار محاسبه می شود.

۱۲- چنانچه کتابی به اتمام رسیده باشد، خریدار می تواند مبلغ خرید خود را بازپس گیرد و یا خرید دیگری انجام دهد.

۱۳- خریدهایی که به صورت ناقص انجام شود (یا مبلغ واریزی کامل نباشد یا نوع درخواست مشخص نباشد، یا آدرس و دیگر مشخصات ناقص باشد)، فروشگاه از ارسال خرید معذور خواهد بود.

۱۴- برای ثبت سفارش کتابهایی که در سایت موجود نیست، باید اطلاعات درخواستی به طور کامل وارد شود. رسیدگی به سفارشات بین یک تا سه روز کاری می باشد. فروشگاه در رد یا پذیرش سفارش محصول اختیار تام دارد. ثبت سفارش به منزله خرید قطعی نیست. کلیه شرایط فروشگاه در مورد ثبت سفارش قابل اجراست.

۱۵- چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است.

۱۶- ثبت درخواست ها و خریدها ۲۴ ساعته و تمام وقت انجام می شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد.

۱۷- کلیه مرسولات پستی توسط فروشگاه (واحد بسته بندی و حمل) و با شرایط مناسب بسته بندی و پلمپ می شود و تحویل اداره پست می گردد. چنانچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا… باشد، فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد و موضوع را باید با مامور پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید.

۱۸- با توجه به اینکه کلیه ارسال ها توسط اداره پست انجام می شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنین تعیین زمان برای دریافت مرسوله امکان پذیر نیست زیرا مرسولات توسط مامورین پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز انجام می گردد.

۱۹- آدرس و مشخصات خود را در زمان خرید به صورت کامل و دقیق وارد نمایید و چنانچه در خرید بعدی تغییر آدرس دارید، حتماً آدرس خود را اصلاح نمایید. با توجه به اینکه مرسولات به آدرس شما ارسال می گردد مسئولیت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خریدار می باشد.

۲۰- در شرایط اضطراری مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، آشوب های اجتماعی، جنگ، و قوانین خاصی که بنا به شرایط اجتماعی، اقتصادی و یا سیاسی وضع شود که امکان ارائه خدمات به مشتریان را ممکن نسازد فروشگاه هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل خواهد نمود.

۲۱- اطلاعات خریداران به صورت محرمانه نگهداری می شود و کسی به آنها دسترسی ندارد.

خرید از گروه فرهنگی یک جلد کتاب بدین معنی است که شما دوست گرامی تمامی شرایط و قوانین را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید و با آگاهی کامل آن را پذیرفته اید.